úchylky

3. února 2007 v 21:55 | Alosek
Akrotomofilie
Fetišismus na amputace. Je třeba dodat, že vzrušení nepůsobí amputace jako proces, ale spíš zahojený pahýl chybějící končetiny (viz např. paulmccartney.com).
Autopederastie
Obsese, která se projevuje především během dospívání. Spočívá v pokusech o zasouvání penisu do vlastní řitě.
Autofelace
…neboli hezky česky sebekuřba.
Dogging
Úchylka, která se v Británii označuje také Park and Ride. Člověk přijede na zastrčené parkoviště a souloží s partnerkou. Kolem stojí parta chlápků, kteří je pozorují. Diváci zaujmou své místo na určitý signál, obvykle zablikání světly.
Belonefilie
Potenciálně dost nebezpečný druh fetišismu, při němž člověka sexuálně vzrušují ostré hroty špendlíků a jehel nebo třeba složitě propracované piercingy.
Katagelofilie
Katagelofil se vzruší, když ho někdo zesměšňuje. (Velmi praktická úchylka pro podřízené!)
Genitální mučení
Staré dobré týrání ptáka a pytlíku. Kousání, štípání, fackování, natahování, drcení, a dokonce i polévání pánského nářadí horkým voskem.
Chremastistofilie
Člověk postižený touto úchylkou se vzruší, je-li okraden.
Censtrokrefilie
Censtrokrefil se nemůže zbavit touhy tisknout šourek na skleněnou tabuli - například na výlohu obchodu nebo okénko projíždějícího auta. Vytvářejí se tak dvě chlupatá kola.
Laniatofilie
Člověk se sexuálně vzrušuje trháním dámských punčoch.
Folikulismus
K uspokojení dochází při sledování žen, které nafukují nebo mačkají gumové balonky, pinkají si s nimi nebo na nich sedí.
Anaklitismus
Dosahování uspokojení při činnostech, které se člověk učil v dětství. Může mezi ně patřit učení se hygienickým návykům (zejména vytírání zadku), nošení dupaček nebo hra s panenkami.
Amaurofilie
Vyhledávání slepých sexuálních partnerů nebo partnerů s páskou přes oči. Pokud je člověk ošklivý, nejde o úchylku, ale o nutnost!
Gynekolofilie
Gynekolofil se vzrušuje při provádění amatérských prohlídek ženského pohlaví, obvykle s pomocí gynekologického zrcadla a stolu.
Candeling
Slast z bolesti při kapání roztaveného vosku na tělo. Kombinace sladkého pálení připomíná thajské omáčky…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama