barvy

3. února 2007 v 21:57 | Alosek
Modrá
Povaha: jste klidná a opatrná a nikdy neubližujete. Když už musíte někoho kritizovat, děláte to velmi citlivě a opatrně. Vaši blízcí se na vás mohou kdykoliv spolehnout a dobře vědí, že je podržíte v každé situaci. Nesnášíte okázalé scény a umíte zůstat nad věcí.
Výrazná vlastnost: pořádkumilovnost. Uděláte si pořádek i v největším chaosu. Hned se se vším vypořádáte, ať už se jedná o složitý případ v práci nebo o domácí gruntování.
Láska: pokud najdete muže, který vás upřímně miluje a splňuje vaše dost vysoké nároky, umíte být i věrná. Jestli to ovšem ve vašem vztahu zaskřípe, hned se začnete ohlížet po novém objevu.
Můj přítel je na modrou: věřte tomu nebo ne, ale opravdu je spolehlivý. Tenhle zlatý poklad si dobře hlídejte, dokud bude mít totiž pocit, že je pro vás vším, nic vás v životě nerozdělí.
Červená
Povaha: jste doslova nabitá energií. Ve vašem slovníku neexistuje věta "já nemůžu". Zatímco se vašeho kolegyně kácí z hromady práce, vy jste připravena k nejvyššímu výkonu. Žádný úkol pro vás není dost náročný. Života berete jako výzvu.
Výrazná vlastnost: nekonečná energie. Když se vaší partě už nikam nechce, vy je vcukuletu zase vyburcujete k činu. Váš elán je tak nakažlivý, že prostě strhne každého.
Láska: nečekáte, až on udělá ten první krok. Proč byste taky měla váhat? Přece by vás mohla nějaká jiná předběhnout. Řídíte se pravidlem, že je třeba využít každé příležitosti.
Můj přítel je na červenou: máte před sebou muže činu. Je první, kdo vás vyvede na taneční parket a vždycky se postará o dobrou náladu. Jestli s ním dokážete držet krok, nikdy se s ním nebudete nudit.
Žlutá
Povaha: bez nadsázky se o vás říká, že jste chytrá holka. Ráda luštíte křížovky a řešíte neřešitelné rébusy. U svých kamarádů jste díky svému laskavému srdíčku vysoko v kurzu. Vaše ochota pomáhat nezná mezí. Když je někdo v maléru, jste první, kdo mu podá pomocnou ruku.
Výrazná vlastnost: mírnost. Od přírody máte talent zvládat v klidu stresové situace a nečekané události vás v žádném případě vykolejí. Jste rozený expert na řešení krizí.
Láska: i když to nezní moc romanticky, vaše logické myšlení vám pomáhá i v citové oblasti. Dokážete rozpoznat problémy ve vztahu a můžete jim tím pádem včas předejít.
Můj přítel je na žlutou: obdivuje bystré a pohotové holky. Získáte jeho srdce, když si s ním popovídáte o politice u nás nebo v zahraničí nebo o mistrovství ve fotbale. Nikdy si před ním nehrajte na sladkou naivku.
Zelená
Povaha: umíte být jemná a velkorysá. Když jste si oblíbila tuhle barvu, je jasné, že vás přitahuje všechno, co souvisí s přírodou. Procházka lesem, romantický piknik v rozkvetlé louce, to všechno vás dokáže nabít pozitivní energií. Určitě máte doma malou botanickou zahradu a jistě víte proč.
Výrazná vlastnost: trpělivost. Kamarádi vědí, že jste spolehlivá vrba, za kterou mohou kdykoli přijít a vypovídat se. Umíte být vnímavá a chápavá posluchačka. Jste uznávaná jako odbornice na srdeční záležitosti.
Láska: pro svého miláčka se dokážete rozkrájet. Neustále byste ho zahrnovala něžnými psaníčky a romantickými smskami. Ale i on se musí snažit, protože to samé očekáváte od něj.
Můj přítel je na zelenou: ženy, které nešetří chválou, jsou jeho největší favoritky. Proto ho rozmazlujte komplimenty, které budou jeho uším znít jako rajská hudba.
Fialová
Povaha: jste velice kreativní. Pokud zrovna nemalujete fantastický obraz nebo nepíšete básničku, aspoň přemýšlíte nad tím, jak předělat svůj byt. Svět je pro vás opravdová zásobárna nápadů. Inspiraci nacházíte všude kolem sebe.
Výrazná vlastnost: pozornost. Ve všem si dokážete najít něco zajímavého. Zatímco ostatní nevšímavě projdou kolem nenápadných šatů z výprodeje, vy z nich během chvilky dokážete vykouzlit hotový model.
Láska: je jedno jestli mu napíšete romantické psaníčko nebo mu strčíte do peněženky svojí fotku. Když jste zamilovaná, jste schopná ze sebe vydat úplně všechno. A váš miláček to ví.
Můj přítel je na fialovou: miluje překvapení. Pořád má v sobě nějaký neobvyklý nápad, kterým by vás rád potěšil. Jeho srdce získáte, když budete obdivovat jeho umělecké sklony.
Barevný doping
Někdy máme dny, kdy bychom se radši neviděli. Nálada je pod psa, nic nás nebaví, mozek je úplně zatemnělý a depka jako hrom.
Načerpejte energii
Začněte den s červenou. Ke snídani si dejte hrst čerstvých třešní nebo sklenici rybízového džusu. Kromě toho, že do sebe dostanete kupu vitamínů, zaplaší tahle barva ranní mrzutost.
Povzbuďte smysly
Modrá je dobrá. Namalujte si strop ve svém pokoji tmavě modrou barvou nebo si pořiďte povlečení ve stejném odstínu. Tahle uklidňující barva působí výborně na vaše podvědomí.
Probuďte mozek
Tady pomůže žluté tričko. Sice z vás nebude druhý Einstein, ale jedno je jisté - žlutá povzbudí vaše mozkové buňky a vše vám půjde jedna báseň. Přes den pijte hodně citrónové šťávy.
Odbourejte stres
Zelená uklidňuje duši a uvolňuje svaly. Takže hurá do přírody. Popadněte svého přítele nebo kamarádku a místo vysedávání v kavárně nad dortem si dopřejte pár kilometrů zdravé procházky.
Buďte kreativní
Jste absolutně bez nápadu? Potom je fialová vaše poslední záchrana. Kalhoty, trička, krátké sukně v sytě fialové barvě jsou nejen stále módní, ale podpoří i vaši fantazii.
Mějte super náladu
Vrhněte se na pomeranče. Nejen, že vás jejich barva na sto procent dobře naladí, ale i vitamín C v nich obsažený báječně probudí vaši vnitřní sílu a ochrání vás před nachlazením.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama